CONTACTGEGEVENS

BOA vzw Blik op Afrika 

Naamsesteenweg 355 

3001 Heverlee 

+32 475 38 71 93 

+32 473 92 60 47 

info@boa.ksleuven.be

Ondernemingsnummer: 431.002.474

BOA is een vzw 

Twee maal per jaar vindt er een Algemene Vergadering plaats. Die worden telkens voorafgegaan door trimestriële Raden van Bestuur. De verschillende actiedomeinen worden worden beheerd door 4 werkgroepen:

  • Onderwijs

  • Gezondheidszorg

  • Zelfvoorziening

  • Noordwerking

Heb je een specifieke vraag? Zin om mee te doen?

Contacteer een van onze medewerkers

NEEM CONTACT

MET ONS OP

Bedankt voor uw bericht!
We nemen spoedig contact op.

dirk.png

Dirk Bogaert 

Voorzitter 
Onderwijs - Multimedia

dirk.bogaert@boa.ksleuven.be

josboon.png

Jos Boon

Financiën

jos.boon@boa.ksleuven.be

jacinta.png

Zr Jacinta Gilles

Lid bestuursorgaan

jacinta.gilles@annuntiaten.be

marc.png

Marc Beddegenoodts

Onderwijs 

Didactiek wetenschappen

marc.beddegoodts@boa.ksleuven.be

Guillaumine.png

Zr Guillaumine Clerx 

Secretaris

guillaumine.clerx@boa.ksleuven.be

raf.png

Raf Sondervorst

Onderwijs, Vorming directies 
Internaatswerking 

raf.sondervorst@ucll.be

etienne.png

Etienne Beel

Verantwoordelijke werkgroep zelfvoorziening

etienne.beel@hotmail.com

eric.png

Eric Depreeuw

Verantwoordelijke werkgroep onderwijs

eric.depreeuw@boa.ksleuven.be

erk.png

Erik Vanleeuw 

Fondsenwerving - Noordwerking

erik.vanleeuw@annuntiaten.be

guido.png

Guido Boon

ICT 
Verantwoordelijke infrastructuur

guido.boon@boa.ksleuven.be

daniele.png

Danièle Dirkx

Onderwijs
Didactiek Franse taal 

daniele.dirkx@boa.ksleuven.be

erwin.png

Erwin Van Kerschaver

Verantwoordelijke werkgroep gezondheidszorg

erwin.vankerschaver@proximus.be