headercontact.jpg

CONTACTGEGEVENS

BOA vzw Blik op Afrika 

Naamsesteenweg 355 

3001 Heverlee 

+32 475 38 71 93 

+32 473 92 60 47 

info@boa.ksleuven.be

Ondernemingsnummer: 431.002.474

BOA is een vzw 

Twee maal per jaar vindt er een Algemene Vergadering plaats. Die worden telkens voorafgegaan door trimestriële Raden van Bestuur. De verschillende actiedomeinen worden worden beheerd door 4 werkgroepen:

  • Onderwijs

  • Gezondheidszorg

  • Zelfvoorziening

  • Noordwerking

Heb je een specifieke vraag? Zin om mee te doen?

Contacteer een van onze medewerkers

NEEM CONTACT

MET ONS OP

Dirk Bogaert 

Voorzitter 
Onderwijs - Multimedia

dirk.bogaert@boa.ksleuven.be

Jos Boon

Financiën

jos.boon@boa.ksleuven.be

Zr Jacinta Gilles

Lid bestuursorgaan

jacinta.gilles@annuntiaten.be

Marc Beddegenoodts

Onderwijs 

Didactiek wetenschappen

marc.beddegoodts@boa.ksleuven.be

Zr Guillaumine Clerx 

Secretaris

guillaumine.clerx@boa.ksleuven.be

Raf Sondervorst

Onderwijs, Vorming directies 
Internaatswerking 

raf.sondervorst@ucll.be

Etienne Beel

Verantwoordelijke werkgroep zelfvoorziening

etienne.beel@hotmail.com

Eric Depreeuw

Verantwoordelijke werkgroep onderwijs

eric.depreeuw@boa.ksleuven.be

Erik Vanleeuw 

Fondsenwerving - Noordwerking

erik.vanleeuw@annuntiaten.be

Guido Boon

ICT 
Verantwoordelijke infrastructuur

guido.boon@boa.ksleuven.be

Danièle Dirkx

Onderwijs
Didactiek Franse taal 

daniele.dirkx@boa.ksleuven.be

Erwin Van Kerschaver

Verantwoordelijke werkgroep gezondheidszorg

erwin.vankerschaver@proximus.be

logoboa.png

BOA vzw Blik op Afrika 

Naamsesteenweg 355 

3001 Heverlee 

+32 475 38 71 93 

+32 473 92 60 47 

info@boa.ksleuven.be

Ondernemingsnummer: 

431.002.474

Twese Kimvuka! Allen samen! 

 

Blijf op de hoogte en schrijf je in op onze nieuwsbrief. Lees onze vorige nieuwsbrieven.

Doe een gift!

Doe mee! 

instaboa.png
fbboa.png
linkedin.png
youtubeboa.png

Volg ons via Social Media